KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Inkom İth. İhr. ve Inş. Ltd. Şti.´ya (Bu metinde "Inkom İth. İhr. ve Inş. Ltd. Şti." olarak kullanılacaktır) aittir.

Inkom İth. İhr. ve Inş. Ltd. Şti. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Inkom İth. İhr. ve Inş. Ltd. Şti. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Inkom İth. İhr. ve Inş. Ltd. Şti. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini inkom.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. inkom.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Inkom İth. İhr. ve Inş. Ltd. Şti. internet sitesini ziyaret eden ve Inkom İth. İhr. ve Inş. Ltd. Şti. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
  • HAKKIMIZDA

    İnkom İth. İhr. ve İnş. Ltd. Şti, 1954 yılında kurulmuş, kurulduğu günden itibaren kağıt ve demir çelik sektörlerinde cok sayıda temsilcilik ve distribütörlükler ile bu sektörlerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

  • MENÜ
  • İLETİŞİM
©2017 - Inkom İth. İhr. ve Inş. Ltd. Şti.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi